#تلنگر

حسین فریاد میزند:«هل من ناصر ینصرنی»؟

و من در حالی که نمازم قضا شده است میگویم:

لبیک یا حسین(ع)!لبیک.

حسین نگاه میکند لبخندی میزند و به سمت دشمن تاخت میکند،

و من باز میگویم:

لبیک یا حسین(ع)!لبیک.

حسین شمشیر میخورد،من سر مادرم داد میزنم و میگویم:

لبیک یا حسین(ع)!لبیک.

حسین سنگ میخورد،من در مجلس غیبت میگویم:

لبیک یا حسین(ع)!لبیک.

حسین از اسب به زمین می افتد عرش به لرزه در می اید و من در پس نگاه های حرامم فریاد میزنم:

لبیک یا حسین(ع)!لبیک.

حسین رمق ندارد باز فریاد میزند:«هل من ناصر ینصرنی؟»

من محتاطانه دروغ میگویم و باز فریاد میزنم:

لبیک یا حسین(ع)!لبیک.

حسین سینه اش سنگین شده است،کسی روی سینه است،حسین به من نگاه میکند میگوید:تنهایم یاری ام کن.

من گناه میکنم و باز فریاد میزنم:لبیک.

خورشید غروب کرده است.

من لبخندی میزنم و میگویم:

اللهم عجل لولیک الفرج.

به چشمان مهدی خیره میشوم و میگویم:

دوستت دارم تنهایت نمیگذارم.!

مهدی(عج)به محراب میرود و برای گناهان من طلب مغفرت میکند.

مهدی تنهاست.حسین تنهاست.

من این را میدانم اما.

تو این روز ها و شب ها،چقدر به راهِ امام حسین فکر کردیم؟چقدر به هدفِ قیامش فکر کردیم؟

فقط گریه کردیم برای تشنگیش،برای مظلومیتش.غافل از اینکه امام حسین حتی تو مجلس عزاداریِ خودش هم مظلومه.حتی اونجا هم، همه تو فکر جزئیاتن،کسی هدف و مقصودش از قیام رو بیان نمی کنه.

میگیم امام حسین،دین اسلام رو زنده نگه داشته. کدوم دین؟دینی که ما فقط اسمش رو یدک می کشیم؟ تو همین محرم،چقدر دروغ گفتیم؟ چقدر غیبت کردیم؟ چقدر تهمت زدیم؟چقدر

امام حسین،روز عاشورا، نمازش رو خوند،چند تن از یارانش شهید شدن تا امام و بقیه نمازشون رو بخونن.

اونوقت الان،تو این آرامش و صلح،کدوم یکی از ما،نماز می خونیم؟ظهر عاشورا، چند نفر از عزادار ها رو دیدید که نماز بخونن؟

این چه عزاداریه؟!ما چطور میخوایم حسینی بشیم وقتی راهِ حسین رو نمیشناسیم.

هر شب و روز،دعا می کنیم اللهم عجل لولیک الفرج.

کدوم یکیمون از تهِ دلش راضیه امام زمان ظهور کنه؟ همه مون تهِ دلمون میگیم نه بابا ما که موقع ظهور نیستیم.خداکنه تا من هستم ظهور نکنه می ترسم منافعم به باد بره.

هنوز۳۱۳نفر از تهِ دل برای ظهور امام زمان دعا نکردن.دعاهامونم الکیه.

تو این شبها، با خودتون خلوت کنید،فیلم زندگیتون رو مرور کنید،اشکالاتش رو پیدا کنید . این ماه خودتون رو از نو بسازید،باور کنید ثوابش بیشتر از عزاداری نباشه،کمترم نیست.

+مخاطبِ این متن،اول از همه،خودم هستم.امیدوارم به خودم بیام.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خرید فروش قیمت کفتر کاکل به سر رندبیت | شرکت طراحی سایت در تبریز پشتِ اَبرهای ِ سیاه Michael از تو به تو Karen واران الماس بیمه ایران نمایندگی نوبنیاد اجاره ماشين