دلم گرفته.چند روزه فشارعصبی زیادی روم هست،امروز سر آزمون برای اولین بار انقدر حالم بد بود که خون دماغ شدم و تا شب نتونستم سراغ کتابام برم.

شاید من خیلی حساس شدم،شایدم اثرات دوریه،نمیدونم.

امشب ناراحتیم رو سرهمسری خالی کردم و الان خیلی ناراحتم:(

حوصله ی هیچکس و هیچ کاری رو ندارم،خودمو تو اتاق حبس کردم.

عادت ندارم غر بزنم ولی انگار تا ننویسم خالی نمیشم.تعطیلات عیدفطر بهم خوش نگذشت چون هر کسی منو دید فقط میگفت امسال هرچی قبول شدی برو،پرستاری که بدنیست داری خودت رو لوس میکنی،میخوای ترک تحصیل کنی الکی کنکور و پزشکی رو بهونه کردی،فلانی رو ببین مامایی میخونه چقدر خوشبخته،اصلا چرا بچه نمیاری خیال خودت رو راحت کنی که دیگه درس نخونی،توفامیل کی پزشک شده که حالا تو میخوای بشی و هزاران سوال چرت و مسخره ی دیگه.

جون عزیزاتون دست از سرم بردارید،این زندگیه منه نه شما،به من ربطی نداره فلانی پیراپزشکی خونده راضیه و وضع مالیش خوبه، من دنبال پول نیستم بخدا،پیراپزشکی منوراضی نمیکنه،مگه چند بار قراره زندگی کنم که حالا از هدفم بگذرم؟؟؟

هم سن های من دانشجوان؟؟به درکدارن خوشگذرونی میکنن ولی من اسیر کنکورم؟به درکشاید اون زندگی اونا رو راضی میکنه که میدونم خیلیاشون فقط از ترس دوباره کنکور دادن انتخاب رشته کردن و حسرت پزشکی دارن،پس یعنی اوناهم خیلی راضی نیستنمهم اینه من هدف دارم وبراش میجنگم،چرت و پرت هاتونو برای خودتونوبچه هاتون نگه دارید به درد من نمیخورن.

یه جمله ای بود که میگفت«اولش همه مسخرت میکنن،ولی بعدش همونا ازت میپرسن که چجوری موفق شدی»حالا هم مطمینم من مزد زحمتم رو میگیرم و روسیاهی برای شما میمونه،شماهایی که دارید اذیتم می کنید،غیبتم رو می کنید،به جای من تصمیم می گیرید، چون بچه های خودتون درس نخوندن دوس ندارید منم بخونم؟هه کور خوندید.

چرا با حسرت میگی دلمون خوش بود تو پزشکی قبول میشی ولی نه،انگار تو نمیتونی،ولی مطمینم فلانی میتونه امسال قبول میشه تو همون پرستارهم بشی بسه.

مگه تو از آینده خبر داری؟مگه فلانی خونش از من رنگین تره که اون بتونه و من نتونم؟منم میتونم،دیگه حرفاتون برام مهم نیست،شما رو پشت سرم جا میذارم،به جایی میرسم که فکرشم نمی کنید،کم دل پدر ومادرم و همسرم و خودمو بشید، نامردا بابام به موفقیت من ایمان داره دلش رو نشید.

از همه ی شمایی که دل من وخانوادمو میشید بیزارم،تویی که دم از هوش میزنی خودت چرا دانشگاه پیام نور پشت کوه درس خوندی؟؟تو که میگی بچت درسش خوبه و موفقه پس چرا مدرکش رو هیچ جا قبول ندارن؟؟

اگه قبولی تو کنکور راحته بسم الله،بیا وسط،این تو واینم کنکور،تو قبول شو تا من ترک تحصیل کنم خانوم باهووووش.

+مخاطبای عزیز وبلاگم،از همتون معذرت خواهی میکنم ولی لازم بود بنویسم تا آروم بشم، دوستتون دارم.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

با من رو | ویزای کانادا , آمریکا و شینگن خواهر یعنی عشق دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی هلال احمر 96 Tracy فرکتال هنری لایسنس میکروتیک وبلاگ ویژه دوومیدانی آموزش نکات دروازه بانی روی باران وبلاگ دست نوشته های یک رویکایی دانلود فایل های آموزشی الکترونیکی-عمومی- برنامه نویسی -